נברסקה

הצג מודעות

Realigro.co.il הוא מנוע החיפוש הגלובלי הראשון נדלן שבו אפשר לחפש מודעות על בתים למכירה ב- נברסקה

נכס למכירה נברסקה

היא גובלת בצפון עם דרום דקוטה; מזרחה עם איווה ומיזורי; בדרום עם קנזס; דרום מערב עם קולורדו; במערב עם ויומינג. נהר מיזורי מסמן את כל הגבול המזרחי.

נברסקה היא מדינה מאוחדת של ארה"ב, כי הוא שני המישורים הגדולים ואת מדינות המערב התיכון. הבירה היא לינקולן, והעיר הגדולה היא אומהה, הממוקמת על נהר מיזורי.

שוק הנדל"ן נברסקה המשיך לצבור אנרגיה בשנת 2018. בשנה האחרונה, נכס למכירה מחירי נברסקה עלו בקצב המהיר ביותר שלהם מאז 1994, כמו כלכלת המדינה החלה להתחזק.

נכסים למכירה מחירי נברסקה יש מואץ בשנתיים האחרונות המשיכו לעלות ברבעון השני. במהלך הרבעון הראשון של 2018, מחירי נברסקה היו 26% יותר מאשר בתחילת המיתון.

היציבות של נברסקה שוק הנדל"ן במהלך המיתון תרמה חלקית כוח זה.

בנוסף, מחירי הבתים עלו בכל רחבי המדינה. בשנים האחרונות, המחירים נהדרים, אך העליות באומהה ובלינקולן היו אף הן מדהימות. בלינקולן, מחירי הדירות עלו בשיעור ממוצע של 8.4% בארבעת הרבעונים האחרונים, ואף עלו על שיעורי הצמיחה של שנות התשעים.

במהלך חמש השנים האחרונות, מחירי הבתים הממוצע נברסקה גדלו ביותר מ -30% עבור בתים גבוהים, בינוניים במחיר נמוך.

הצעה מוגבלת מאוד של מחירים קבועים וקבועים.

עליות בעלויות הבנייה תרמו גם מחירים גבוהים יותר עבור נכסים למכירה נברסקה.

עם הגבלות ההשקעה נברסקה עם המחירים עולה מהר יותר דמי השכירות, הבעלות על הבית ירד. ברבעון הראשון של 2018, שיעור הבעלות בנברסקה היה נמוך בכ -5 נקודות אחוז מאשר ב -2009.

שוק הנדל"ן של לינקולן בנברסקה הוא דוגמא מזהירה של היתרונות של צמיחה איטית. לינקולן של שוק הנדל"ן עשוי להיות מודל לעקוב אחר ערים אחרות בארה"ב.

מחיר הבית הממוצע הנוכחי עבור לינקולן הוא פחות מהממוצע הארצי. בעוד ששוק הנדל "ן של לינקולן נמוך מהממוצע הארצי, הוא מעריך בשיעור שנתי של 11.4%, לעומת הממוצע הארצי של 6.7%.

העובדה כי שוק הנדל"ן של לינקולן היה שווה או, במקרים מסוימים, חרג מהממוצע הארצי מדבר על כוחו של השוק.

ישנן סיבות רבות מדוע לינקולן הנדל"ן הוא כל כך אטרקטיבי לקנות או להשקיע בנכס למכירה נברסקה. הגידול בביקוש בשוק עשוי להיות היבט אטרקטיבי ביותר לינקולן השקעות נדל"ן. זה מתחיל עם האטרקטיביות של אזור שבו לעבוד. כמה ערים יכול להתפאר מספרים טובים יותר. כתוצאה מכך, השקעות הנדל"ן של לינקולן עבור נכס למכירה נברסקה צריך ליהנות.

סימן חיובי נוסף נוגע לכמות של מניות בנייה חדשות בשוק. ב -12 החודשים האחרונים היו 902 היתרי בנייה חדשים בשוק. בשלוש השנים האחרונות, לינקולן עולה בהרבה על הממוצע הארצי להיתרי דיור חדשים.

לינקולן ממשיך להיות מקדם של שוק הנדל"ן. כל השווקים עוברים תקופות של תיקון קטן. השווקים הטובים ביותר להשתמש זה כזרז להמשך הצמיחה. עם יסודות מוצקים ותקופות של צמיחה מתמשכת, שוק הנדל"ן של לינקולן נראה בכיוון הנכון.

שוק הנדל"ן אומהה שונה מאוד בשנת 2018 לעומת לפני כמה שנים. שווי הבית באומהה גדל ב -8.0% בשנה האחרונה וצפוי לרדת ב -0.7% בשנה הקרובה.

  •  
    מעבר לנברסקה. גרים וחיים בנברסקה.

        עם 93 מחוזות שלה, העם החלטנו למקד את תשומת הלב שלנו על היום הוא ... נברסקה! כן, אנחנו עדיין באמריקה, דווקא בחלק המרכזי של המדינה. באופן לא מפתיע, הסיסמה המפורסמת "נברסקה: היכן שהמערב מתחיל" נוצרה דווקא ביחס למיקומה הגיאוגרפי. אז אתה מוכן לגלות עוד? איתנו ב Realigro, אתה יכול סוף סוף לעש ...

מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים

תוצאות החיפוש

Cod. 15443

מכירה קרקע חקלאית, נברסקה, Sioux County, Sioux County, Sioux County

2,782,425.14ILS
מכירה
קרקע חקלאית

6150120 m²
האביב קריק ראנץ' - Sioux County, נברסקה: חוות נחל אביב דשא הוא 1,520 רציף ± החווה deeded המורכב בכבדות-sodded מרעה דשא, כרי דשא שטוח, גבעות. רבים שלו ...
Cod. 3592

מכירה בית, נברסקה, Lincoln, Lincoln, Lincoln

638,321.06ILS
מכירה
בית

1200 m²
2 BR, 1-1/2 בית ראשון נקיים בשכונה גדול
Cod. 3591

מכירה בית, נברסקה, Omaha, Omaha, Omaha

18,985,959.74ILS
מכירה
בית

450 m²
דף הבית המותאם אישית מעוצבת,
מפה, מגמות מחירים ונתונים סטטיסטיים
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. העדפות

    לשימוש טוב יותר של האתר Realigro, להגדיר את ההעדפות שלך עבור שפה, מטבע, מטר מרובע או מטר רבוע

    קבע עכשיו אל תציג שוב
BB